6 دیدگاه برای «ترآب»

  1. اول: سلام،دوم:ناراحت بودم سوم: رفع کدورت شد چهارم: سپاسگزار از پاسخ جنابعالی…….ولی باور کنید من بدون قصد و نیت فقط تفکرمو بیان کردم،از تبعات قانونی که فرمودید شوک شدم،بگذریم روزگاره دیگه! (هیچ نگاهی آبی تر از نگاهت نبود،مرا غرق این زلال آبی بیکران کردی،دریا نگاهت را از من نگیر)باز هم کارتون فوق العاده بود،بیشتر از آنکه بخواهم ازنظر ادبی به این قطعه ها فکر کنم دوست دارم حس شون کنم تا بتونم به تصویر بیارمشون،باز هم از این همه احساس و خلاقیت سپاسگزارم من شعرهای شما را فقط نمی خوانم بااجازه بعضی هاشون را هم گاهی روی کاغذ و بعضی هاشون را هم روی بوم میکشم،مثل همین ترآب،ذهن شما فوق العاده است احسنت.بااینکه فکرکنم خیلی باید از شما کوچکتر باشم ولی کلی به هنری که دارید حسادت میکنم.حسود نیستم آ

    1. کامنت های شما برای من خاص است .
      گاهی احساس میکنم شخصی از درون من با من حرف میزند . خدا میداند کدام مرواریدی است که در دل یک صدف پنهان شده و اینگونه سخن میراند !!!!

  2. سلام در آغاز کلام،سپاسگزارم از لطف بی شائبه جنابعالی ،منو شرمنده کردید با این همه تعریف خوب خوب ،باز هم سپاس.شعری از استاد ابتهاج تقدیم به حضرتعالی،[صدف خالی]:بسترم، صدف خالی یک تنهایی ست،و تو چون مروارید،گردن آویز کسان دگری.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *