12 دیدگاه برای «از آه تا آه»

 1. وای! وای! چی گفتی!
  تا حالا با این دید به این حروف و واژه هایی که از اونها ساخته میشن و ارتباط تنگاتنگی که میتونن با هم داشته باشن، نگاه نکرده بودم. واقعا ظرافت نگاهت تحسین برانگیزه

 2. اول: سلام دوم: من زود به زود دلم برای این واژه ها تنگ میشه سوم: فکر کنم بدعادت شدم و دلم میخواد اینجا همیشه به روز باشه….چهارم ببخشید بازم زیاد حرف زدم……………………….(آهنگ عشق، نگاه عاشق ،ناگه!!!! گناه معشوق) بازم عالی بود دوستش دارم خیلی بیشتر از ترآب……دوستش دارم ولی دلم برای معشوق میسوزه چون همیشه تمام گناه ها به پای اون نوشته میشه و عاشق زیرک و زرنگ فقط دلبری میکنه یک کمی بی عدالتیه!!!

 3. بدون مقدمه: این کامنت یا کامنتی که حذفش کردید؟گفتم میام شعرهاتونو میخونم ولی کامنتی نمیزارم چون شما از کامنتهای من عصبانی می شید چراشو نمیدونم؟ ولی چون الان من قهرم چراش مهم نیست، مثل همون چرای چرای گوسپندان… تازه من خودم هستم جایی هم پنهان نشدم… در آخر باز هم فکر کنم این کامنت هم بی دلیل مشمول تبعات قانونی بشه، البته مهم نیست.دو قطعه شعر پست های بالا عالیست فقط همین نه بیش نه کم تا شما ناراحت نشید،الان خوبه؟!

  1. صدف عزیز
   ۱- من نه از دست شما بلکه از دست هیچ انسانی نه ناراحت میشم و نه عصبانی . خیلی هم خوشحال شدم که اصل و مفهوم شعر من رو استخراج کردید و به زیبایی تمام بیان کردید. به داشتن چنین خوانندگانی افتخار میکنم .
   ۲- علت پاک شدن کامنت شما ، این بود که سوء تفاهم بزرگی پیش آمد و علاقمند نیستم این مسایل زیر نوشته های من مطرح بشه . بهتره برای اینگونه انتقادها از فرم تماس با من استفاده میکردید صدف جان .
   ۳- اینقدر حرص نخورید
   ۴- آشتی لطفاً 🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *